Upravit stránku

Dekorační rolety

Nejde vám jenom o stínění, ale také o design?
Tak to jsou pro vás dekorační rolety to pravé
ořechové. Nekonečný výběr látek a barev pro
každý interiér.

Pokud chcete, aby interiérové stínění sloužilo nejenom prakticky, ale bylo i ozdobou celé místnosti, pak jsou dekorační rolety na okno tou správnou volbou. Moderní design a široký výběr nejrůznějších barev, vzorů a typů látek vás přesvědčí, že dekorační rolety od Maronu prostě musíte mít.

  • Rolety Zebra (noc a den) umožňují plynulou regulaci světla. Tkanina má vodorovné průhledné a neprůhledné pruhy, které se navzájem prolínají podle toho, jak intenzivní světlo si přejete.
  • Rolety Kaskáda vypadají při zatažení jako běžná interiérová roleta, ale při otevření se z nich stane elegantní baldachýn.
  • Rolety Laguna představují roletu tři v jednom. Dvě transparentní látky jsou spojené neprůhlednou lamelou. Tím, jak roletou pohybujete, regulujete si světlo v místnosti.

Cenová nabídka zdarma

Zpracujeme pro vás nabídku na dekorační rolety. Kontaktujte nás.

Dekorační okenní rolety se zcela přizpůsobí vašemu interiéru

Největší výhoda dekoračních rolet je jasná hned první pohled - rolety skvěle stíní, a přitom vypadají dobře. Odpadá vám tak starost se záclonami a závěsy nebo vnitřními žaluziemi. Dekorační rolety zajistí kromě stínění i to, že vám nebude vidět do oken z ulice. Látkové rolety na okna vyrábíme v Maronu na míru každému oknu, takže dokonale sedí. Sami si vyberete typ a vzor látky a také způsob ovládání rolety. Manuální ovládání řetízkem je sice levnější, ale rozhodně vám neposkytne takový komfort jako elektrické ovládání.