Upravit stránku

Kazetové markýzy

Pořiďte si TOP provedení výsuvné markýzy.
Látka se zasouvá do hliníkové kazety, a tak
je chráněná před ušpiněním a poškozením.

Kazetové markýzy patří mezi špičku ve stínicí technice. Nejenže vynikají dokonalou funkčností, ale také perfektním vzhledem. Využijete je k zastínění teras, balkónů i zahrádek u restaurací. Díky širokému výběru látek si vyladíte design pergoly do posledního detailu. Životnost markýzy je minimálně 20 let, investovat do ní se vám tedy rozhodně vyplatí.

Výhody kazetových markýz od Maronu:

  • Markýzu si můžete zastavit v jakékoliv poloze, a tak si sami regulujete intenzitu stínění.
  • Při zasunutém stavu je látka markýzy schovaná v hliníkové kazetě a je chráněná před vnějšími vlivy počasí a před znečištěním. Životnost látky je tak mnohem delší.
  • Markýzu můžete používat po celý rok, protože je odolná vůči dešti, UV záření, zetlení a plísním.
  • Komfortní elektrické ovládání s možností vybavit markýzu o větrná a sluneční čidla.

Kromě kazetových markýz vám dodáváme také tzv. polokazetové markýzy. U nich je cíleně ponechán nezakrytý prostor ve spodní části kazety. Toto řešení usnadňuje a urychluje prosychání látky.

Ondřej Behún

Inspirujte se našimi markýzami

Prohlédněte si další realizace markýz v Praze.

Orientační ceny kazetových markýz

  Ovládání elektromotoremManuální ovládání 
Markýza4 × 2,5 m38 600 Kč32 750 Kč 
Markýza5 × 3 m43 000 Kč37 200 Kč 
Markýza7 x 3 m79 000 Kč  
Markýza7 x 4 m86 700 Kč Orientační ceny dalších výrobků Maron >>

Konstrukce kazetové markýzy vás nenechá na holičkách

Aby byl nosný profil markýzy co nejodolnější a nejpevnější, je vyrobený z oceli. Látka a další komponenty se potom zasouvají do hliníkové kazety. Ta je lakovaná do libovolného odstínu barev RAL. Pohyb tkaniny zajišťují předpružená kloubová ramena, která udržují látku neustále napnutou.

Toč s látkou a držáky ramen jsou připevněny uvnitř kazety. Ta je vepředu otevřená, aby byl umožněn pohyb ramen a látky. Přední profil při zasunutí přesně zapadne do otevřeného ústí kazety. Kazeta se spojí do jednoho celku a uschová v sobě všechny součásti markýzy. Látka a ostatní komponenty markýzy jsou tak chráněny před znečištěním nebo poškozením.