Upravit stránku

Dopřejte si komfort v podobě elektricky ovládaného stínění. Zasloužíte si ho!

U většiny typů stínicí techniky MARON si můžete vybrat mezi manuálním a elektrickým ovládáním. My vám rozhodně doporučujeme to elektrické. Je mnohem pohodlnější, praktičtější a efektivnější. Stínicí techniku vybavujeme řízením Somfy. S touto francouzskou společností spolupracujeme dlouhodobě. Jsme zařazeni v partnerském programu Somfy Expert, které představuje certifikát kvality, serióznosti a vysoké odbornosti.

Skutečný komfort vám poskytuje pohonná technika Somfy, která může být součástí našich předokenních rolet, venkovních žaluzií, pergolmarkýz, interiérového stínění a také garážových vrat a bran. Výrobce tuto techniku neustále inovuje, a my vám tak můžeme poskytnout ten nejmodernější způsob ovládání stínění.

Ovládejte stínění dálkově a hlavně bezdrátově

Uvažujete o stínicí technice řízené elektrickým pohonem, ale odrazuje vás sekání do omítky kvůli kabelům? Tak teď už vám nic nebude stát v cestě. Trend posledních let totiž směřuje k bezdrátové technologii RTS, kterou samozřejmě využívá i Somfy. Domov si navíc můžete vylepšovat postupně - nejdřív si pořídíte třeba dálkově ovládané rolety, později připojíte i zimní zahradu…

Bezdrátové dálkové ovladače jsou navržené s ohledem na co nejjednodušší a nejpohodlnější ovládání. Je možné vybrat si z různých designových provedení tak, aby vzhled ovladače co nejlépe odpovídal prostředí, ve kterém budete ovladač používat. Doporučujeme vyzkoušet Somfy Telis. Mají nadčasový design, měkké zaoblené hrany pro komfortní držení. Nechybí nástěnný držák pro snadné a nenápadné uchycení na zeď. Vybírat můžete mezi čtyřmi barevnými provedeními - Pure (neutrální), Lounge (černé s lesklým povrchem), Silver (stříbrné) a Patio (modrobílý, nepromokavý povrch, vhodné pro venkovní využití).

Prohlédněte si ovladače Somfy Telis:

  • TELIS 1 pro ovládání jednoho zařízení nebo jedné skupiny zařízení
    TELIS 1 pro ovládání jednoho zařízení nebo jedné skupiny zařízení
  • TELIS 4 pro pohodlné ovládání až pěti zařízení nebo skupin zařízení
    TELIS 4 pro pohodlné ovládání až pěti zařízení nebo skupin zařízení
  • TELIS 1 MODULIS s ovládacím kolečkem pro přesné nastavení
    TELIS 1 MODULIS s ovládacím kolečkem pro přesné nastavení

Bydlete chytře díky modernímu ovládání domácnosti

Ovládání na žaluzie, rolety, světla, topení, bránu… kdybychom měli mít na všechno samostatné tlačítko, nemáme na zdech nic jiného. Somfy má pro vás elegantnější a efektivnější řešení jménem TaHoma®. Svou digitální domácnost tak můžete ovládat odkudkoliv nejenom přes ovladač, ale např. také přes smartphone či tablet.

Chytré ovládání domácnosti zajišťuje také systém Conexoon, ve kterém objevíte 3 aplikace pro snadné a bezpečné ovládání 3 klíčových prvků své domácnosti – stínění, přístupu k domu a terasy. Potřebujete k tomu jenom chytrý telefon. Pak už si jen snadno otevřete vjezdovou bránu i garážová vrata a rozsvítíte příjezdovou cestu, ještě než přijedete k domu. Potom všechno na dálku zavřete a zhasnete. Ať jste kdekoliv, vždy se můžete podívat, jestli je váš dům zabezpečený.

TaHoma®