Upravit stránku
rolety.jpg

Pryč s těžkými závěsy, na které akorát sedá prach. Pryč se záclonami, které opticky zmenšují prostor. Dejte přednost interiérovým roletám. Protože jsou nejen velmi praktické, ale váš domov také krásně ozdobí. V Maronu vybíráte hned ze 7 typů interiérových rolet. Každá má trochu jiný design, ale jedno mají společné: umožňují vám regulaci světla v interiéru právě tak, jak potřebujete. Stačí vybrat vhodný typ rolety - některé se postarají o úplné zatemnění místnosti, jiné umožňují plynulou regulaci světla.

Moderní interiérové rolety se hodí do každé domácnosti, ať už si potrpíte na minimalismus, nebo dáváte přednost rustikálnímu stylu? Na výběr máte ze stovek barev a vzorů látek. Rolety vyrobíme vždy na míru vašim oknům.

Napište nám

Proč si zamilujete interiérové rolety

  • Jsou velmi praktické a přizpůsobí se přesně vašim potřebám. Díváte se na film a chcete absolutní tmu? Nebo jen chcete zmírnit ostré sluneční paprsky? Roleta vám pomůže skvěle dokreslit atmosféru.
  • Roletami zastíníte jakékoliv okno - ať už klasické obdélníkové či čtvercové, nebo třeba zkosené a kulaté. S výběrem rolet do atypických oken vám ochotně poradíme.
  • Jejich montáž je jednoduchá a rychlá. Nemusíte se bát, že vám při montáži rolet poškodíme okna nebo naděláme velký nepořádek.
  • Roleta se stane ozdobou vašeho interiéru. Není to jen obyčejný kus látky. Díky tomu, že máte na výběr z opravdu velkého množství látek a vzorů, najdete si vždycky tu svou, která bude přesně sedět stylu vašeho domova.
  • Zvládají nejen dobře stínit, ale také fungují jako termoizolace. Tuto vlastnost oceníte především v zimě, kdy roztažené rolety dokážou zabránit úniku tepla z vašeho interiéru. Šetříte tak za vytápění.
  • Bydlíte v rušné ulici? Pak jistě oceníte, že rolety zvládnou tlumit hluk, který prochází okny do interiéru, až o několik procent.

Najděte si svůj typ rolety

Jak už víte, v Maronu vám na míru vyrobíme 7 typů interiérových rolet. Mezi nejpoužívanější patří látkové rolety. Součástí tkaniny, kterou používáme na výrobu těchto rolet, je UV filtr pohlcující sluneční světlo. Podobnou tkaninu využíváme i u rolet do střešních oken. Ty jsou speciální svou pružinou, která při povolení tahu zůstává v nepřetržitém záběru. Díky tomu je roleta neustále napnutá a neprověšuje se.

Zatemňující rolety nejčastěji využívají školy, laboratoře, posluchárny a podobná zařízení, protože zajistí 100% tmu v místnosti. Nikdo ale neříká, že si zatemňující rolety nemůžete pořídit i domů. Například v ložnici jsou velmi praktické - když potřebujete spát přes den, můžete si být jistí, že vás nebude rušit světlo zvenčí. A maminky také jistě vědí, že když svým dítkům zatáhnou rolety, odpolední šlofíček je mnohem příjemnější.

V hlavní roli design

Jestliže chcete, aby byly vaše rolety nejen funkční a praktické, ale měly i něco navíc - šmrnc, který se přenese do celého interiéru, budete z naší nabídky nadšení. Doporučujeme vám například římské rolety, které využívají efektního řasení látky. Principu řasení využívá i krásná roleta Kaskáda, kterou jste mohli vidět i v jednom z dílů pořadu Jak se staví sen. Naprosto unikátní jsou pak rolety Zebra. Umožňuje dobrou regulaci světla - vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů. Roletu tak zastavíte ve chvíli, kdy vám světlo vyhovuje. Z rolety Laguna zas budete mít 3D dojem, protože má dvě transparentní vrstvy látky, spojené neprůhlednou textilní lamelou. I tato roleta umožňuje příjemnou regulaci světla.