Upravit stránku

Jsme členem Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí

Stali jsme se hrdým členem SVST neboli Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí. Získali jsme tak certifikát, který potvrzuje, že jsme ověřený, spolehlivý dodavatel stínicí techniky. A co to znamená pro vás? Jistotu, že s námi nešlápnete vedle. SVST svoje členy důkladně prověřuje - musí splňovat vysokou úroveň obchodního poradenství, poskytovat kvalitní služby a certifikované výrobky a také dodržovat Etický kodex sdružení.

SVST zároveň ověřuje, jak se firma chová nejenom k zákazníkům, ale i k obchodním partnerům. Sdružení certifikát uděluje vždy na jeden rok. Není to tedy tak, že bychom ho získali jednou a měli ho napořád. Hodnoty SVST musíme splňovat neustále.

Proč jsme se stali členy SVST? Odpovídá ředitel Maronu Ondřej Behún

„V dnešní době je na trhu spousta firem dodávajících stínicí techniku. Pro laika je často velmi složité rozpoznat spolehlivou firmu, která mu nejen dodá kvalitní výrobky na míru, ale také zajistí jejich odbornou montáž. Certifikace SVST je pro vás důkazem toho, že jsme seriózní, spolehliví a odpovědní. Abychom získali certifikaci, musíme splňovat poměrně přísná kritéria SVST. Tím spíše jsme certifikátem nadšení.“

Seznamte se s SVST

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí funguje od roku 2009 a vzniklo za účelem poskytnout zákazníkům-laikům ověřené informace o dodavatelích. Na trhu je totiž řada firem, která bohužel s kvalitní stínicí technikou nemá co dočinění, ale prezentuje se nejrůznějšími certifikáty, jež si většinou kupují. SVST svoje členy důkladně prověřuje a pro zákazníky představuje jistotu, že firma bude jednat seriózně.