Upravit stránku

Jsme vám ještě blíž. Připravujeme pro vás nové medailonky

Z malé garážové firmy se stala společnost na výrobu a montáž stínící techniky, která může spolupracovat s těmi nejkvalitnějšími evropskými dodavateli. Díky tomu vám nabízí řešení na míru přizpůsobené přesně vašim potřebám.

Individuální přístup. Možná si řeknete, že takový přístup má dnes každá firma. Pro každého tohle slovo ale znamená něco jiného. Pro nás jste na prvním místě vy, naši klienti. Nesnažíme se vám nabídnout řešení, které vlastně ani nepotřebujete. Nechceme si namastit kapsu. Doporučíme vám takovou stínicí techniku, kterou skutečně využijete a která vám bude spolehlivě sloužit dlouhá léta.

 

Je to až neuvěřitelné, ale příští rok to bude 25 let od založení společnosti. Za tu dobu jsme společně ušli dlouhou cestu. Od garážové výroby interiérových rolet a žaluzií až po montáž luxusních italských pergol a markýz. Montáží ale naše spolupráce rozhodně nekončí. Rádi vám nabídneme také pravidelný servis, aby vaše technika šlapala tak, jak má. 

Ondřej Behún, ředitel společnosti Maron
Tým Maron

Poznejte každého člena našeho týmu. Už brzy

Nechceme být jen na papíře. Nechceme představovat pouze fakturu, kterou je nutné uhradit. Proto pro vás připravujeme medailonky všech členů našeho týmu. Jako první se můžete seznámit s výkonným ředitelem společnosti Maron CZ Ondřejem Behúnem.

Kromě pana Behúna budete moci poznat naše obchodníky, dispečerku, účetní a samozřejmě také montéry, na kterých vlastně závisí celý výsledek a velká část vaší spokojenosti. Věříme, že s námi příští rok rádi oslavíte 25. výročí firmy.