Upravit stránku

Léto pod pergolou chutná jinak. Vyzkoušejte sami

Rádi byste si v létě poseděli venku, ale nemáte na zahradě místo, kam byste se schovali před ostrým sluníčkem? Tak to vám chybí pergola. Jedině pod pergolou si totiž léto vychutnáte plnými doušky. Ještě než vypuknou ta největší vedra, vyberte si svou pergolu na míru.

Už dávno se nejedná o obyčejnou dřevěnou konstrukci. Dnes jsou pergoly mnohem sofistikovanější, komfortnější a představují v podstatě rozšířený obytný prostor domu. Pokud je pergola připevněná ke stěně domu, můžete si z ní navíc jednoduše udělat krásnou zimní zahradu. Představíme vám unikátní pergoly Vision, Opera a Level od italského výrobce Pratic. Konstrukce pergol pak v Maronu upravujeme přímo na míru vašim potřebám. Aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu a krásně zapadly do zahrady.

Prvotřídní italské pergoly, které si zamilujete

Proč investovat do moderní pergoly Pratic?

Chcete pergolu, pod kterou si sednete, jenom když není příliš horko, neprší a nefouká? Nebo dáte přednost pergole, pod kterou můžete trávit svůj volný čas bez ohledu na počasí? Protože přesně takové jsou pergoly Pratic - intenzitu slunečních paprsků si regulujete naklápěním lamel, přes zataženou střechu nepronikne ani kapka deště a spolehlivě odolává i v silném větru. Pro větší jistotu a zároveň i komfort můžete pergolu vybavit čidly. Větrné čidlo zajistí, že se střecha automaticky zatáhne, pokud začne foukat silný vítr. Zamezí tak případnému poškození střechy. Sluneční čidlo reaguje na sluneční paprsky a naklápí lamely tak, abyste v pergole měli po celý den příjemný stín.

Pořízením moderní pergoly tak investujete do dalšího obývacího prostoru, který můžete při drobných úpravách využívat dokonce i v zimě. Pergoly Pratic jsou navíc spolehlivé, odolné, bezúdržbové a vydrží vám dlouhé roky. Tohle všechno z nich dělá unikát, který si zasloužíte vy i vaše zahrada.