Upravit stránku

Předokenní hliníkové rolety mají více funkcí, než byste si mysleli

Správné stínění interiéru je jedním z klíčových faktorů pro komfort vašeho bydlení. A za jedno z nejúčinnějších moderních stínění jsou považovány předokenní rolety. V létě umí zabránit přehřívání interiéru a v zimě zase pomáhají snižovat tepelné ztráty domu. Předokenní rolety tak rozhodně nejsou pouhou sezónní záležitostí – využijete je po celý rok. 

Věděli jste například, že okny uniká až 40 % tepla? Pokud tedy v zimě zatáhnete rolety, teplo doma udržíte mnohem déle. V létě zase rolety odrážejí sluneční paprsky ještě předtím, než se stihnou opřít do okna - sklo se proto nezahřívá a nezvyšuje teplotu v interiéru.

Do novostavby i pro dodatečnou montáž

V Maronu vám nabízíme 3 typy předokenních rolet. Umožňují dodatečnou instalaci i podomítkovou montáž. Všechny rolety vyrábíme na míru přesně na vaše okna a perfektně je sladíme s designem celého domu i zahrady. Můžete vybírat ze široké škály barev.

Další výhody hliníkových rolet

  • Mají nejen tepelně izolační vlastnosti, ale také zvukově izolační. Při zatažení vás perfektně uchrání před ruchy z ulice. Oceníte nejen v noci.
  • Zvyšují vaši bezpečnost. Odolné hliníkové rolety představují problém i pro zkušenějšího zloděje, kterého dokážou odradit. Tuto skutečnost berou v potaz i pojišťovny. Bezpečnostní roleta SAFE od Maronu funguje jako mříž na oknech - odolává tlaku až 300 kg!
  • Velmi komfortně se ovládají - doporučujeme rolety na dálkové ovládání s elektrickým pohonem. Ty můžete vybavit i o sluneční a bezpečnostní čidla. Rolety se automaticky stáhnou při zvýšení sluneční intenzity.