Upravit stránku

Těšíme se na vás na veletrhu FOR GARDEN 2017

Blíží se každoroční mezinárodní veletrh FOR GARDEN. Letos je to už 11. ročník a my se moc těšíme, že se sejdeme u stánku MARON CZ. Veletrh se koná od 23. 3. do 26. 3. 2017 na pražském výstavišti v Letňanech. Náš stánek D14 najdete v hale 1. Představíme vám především pergoly, které můžete využít hned na jaře a nachytat první sluneční paprsky. Pošleme vám vstupenku zdarma!

Co pro vás veletrh chystá?

11. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a zeleně už za pár dní otevře svoje brány. Vy tak můžete načerpat inspiraci, jak nejen vylepšit svou zahradu, ale také jak se o ni starat. Nedílnou součástí zahrady jsou samozřejmě i architektonické prvky - altány, pergoly - a zahradní nábytek, který slouží pro vaše pohodlí. Na údržbu zase potřebujete odpovídající techniku. V plánu je také zajímavý doprovodný program.

U stánku Maron se seznámíte hlavně s luxusními italskými pergolami, jež budou perlou zahrady. Díky jejich moderní technologii se pergoly Pratic stanou rozšířenou obytnou plochou vašeho domu. Přijďte na výstaviště Praha-Letňany ve dnech 23.-26. 3. a my vám vše ukážeme. Rádi vám zašleme vstupenku zdarma, kontaktujte nás!