Upravit stránku

Ušetřete za vytápění díky předokenním hliníkovým roletám

Nejenže v létě perfektně stíní, ale v zimě slouží jako efektivní izolace proti tepelným ztrátám! Řeč je o předokenních hliníkových roletách, multifunkční stínicí technice. Klidně si je můžete pořídit i teď, uprostřed zimy. Věřte, že ty největší mrazy ještě neuhodily.

Výhody předokenních rolet Maron:

  • • V zimě fungují jako skvělá izolace. Zabraňují úniku tepla přes skla oken.
  • • Pokud bydlíte v rušné ulici, oceníte i odhlučnění, které rolety poskytují.
  • • V létě brání přehřívání interiéru. Sami si regulujete intenzitu světla.

Větší komfort, menší inkaso

Věděli jste, že až 40 % tepla vám z domu unikne právě okny? Sklo okna je většinou nejchladnějším povrchem v celém bytě. Tepelné ztráty přitom můžete snížit poměrně jednoduchou cestou - instalací předokenních hliníkových rolet. Investice do rolet se tedy rozhodně vyplatí, stačí si propočítat, kolik díky nim ušetříte za vytápění. Předokenní rolety ale využijete po celý rok. V létě vám zase zajistí příjemné vnitřní klima i při vlně veder. Zatímco ostatní mají doma třicet stupňů, vám bude příjemně!

Montáž je možná kdykoliv

Myslíte, že je už na montáž předokenních rolet pozdě? Kdepak. Náš tým k vám přijede klidně v zimě. Každý den úspory tepla se totiž počítá. Máte na výběr ze tří způsobů montáže rolet. Do novostaveb a při rekonstrukci doporučujeme velmi elegantní řešení - podomítkový box, který se schová pod fasádu a je neviditelný. Druhou variantou je montáž boxu na fasádu a poslední možností je montáž boxu na špaletu okna (tento způsob doporučujeme spíše u dostatečně velkých oken, protože snižuje jejich světlou výšku).

Předokenní hliníkové rolety výrazně zvýší komfort vašeho bydlení v létě i v zimě. Neváhejte do nich investovat třeba jako herečka Alice Bendová, která si na roletách cení nejen izolační vlastnosti, ale také pocit soukromí a klidu, které díky nim doma má.