Upravit stránku

Veletrh Dřevostavby 2017 se blíží a my vám nabízíme vstupenku zdarma

Letošní mezinárodní veletrh Dřevostavby 2017 je již dvanáctým ročníkem a my na něm samozřejmě nemůžeme chybět. Veletrh se koná 2.-5. února 2017 na výstavišti v Praze Holešovicích. Náš stánek s označením LK 62 najdete v levém křídle Průmyslového paláce. U stánku na vás bude čekat tým našich odborníků, který je připravený odpovídat vám na všechny otázky ohledně interiérového i exteriérového stínění. Těšíme se, že nás navštívíte.

Co vás na veletrhu čeká

Veletrh Dřevostavby 2017 je určený pro všechny, kteří se zajímají o zdravé, moderní a komfortní bydlení. Setkáte se tu s mnoha dodavateli a dozvíte se spoustu informací. Ty jsou cenné především pro ty, kteří se chystají stavět dům, rekonstruovat interiér nebo vybavovat zahradu. Nechte se inspirovat!

Vyzkoušejte si pergolu Vision na vlastní kůži

Stánek MARON CZ bude velký zhruba 70 m2. Na této ploše si budete moci prohlédnout hliníkovou pergolu Vision. Sami si vyzkoušíte, jak se ovládá, osaháte si materiál, prohlédnete si vzorníky laků a zeptáte se na to, co vás zajímá. Proč byste měli mít pergolu Vision doma i vy?

  • Má integrovaný okapový systém s promyšleným systémem odvodu dešťové vody.
  • Inteligentní pohyblivou střechu z hliníkových lamel ovládáte dálkově pouhým stiskem tlačítka.
  • Hliníková konstrukce pergoly je skutečně pevná. Proto máte prodlouženou záruku 5 let. Pergola ale vydrží mnohem, mnohem déle.
  • Pergolou dokážeme zastřešit i plochu 18×6 metrů.
  • Konstrukci a lamely lakujeme do vámi vybraného odstínu RAL.

Tak nezapomeňte, 2.-5. února se uvidíme na veletrhu Dřevostavby 2017 v Praze Holešovicích!