Upravit stránku

Pergoly OPERA a VISION
s naklápěcími lamelami

Dopřejte si prvotřídní italský design a technickou
dokonalost luxusních pergol OPERA a VISION
s praktickou střechou z naklápěcích lamel.

Hliníkové pergoly PRATIC VISON a OPERA, to je styl, luxus a maximální komfort. Když k tomu ještě přičtete precizní montáž od Maronu a odborný servis, získáte pergolu, která vám bez problému bude sloužit desítky let.

Díky systému naklápěcích lamel si sami usměrníte sluneční paprsky paprsky tak, jak je vám zrovna libo. Když jsou lamely zaklopené, nepropustí ani kapku vody. Ovládání střechy je snadné. Stačí stisknout jedno tlačítko a vše se děje automaticky.

Připravíme vám cenovou nabídku na moderní pergolu s naklápěcími lamelami. 

 • Pergola VISION
  Realizace pergoly VISION v Újezdu nad Lesy
 • Hliníková pergola OPERA
  Realizace hliníkové pergoly OPERA v Jevanech
 • Hliníková pergola OPERA
  Realizace hliníkové pergoly OPERA v Děčíně

Výhody hliníkových pergol OPERA a VISION

 • Hliníkové profily jsou opatřené vypalovaným lakem a jsou zcela bezúdržbové.
 • Prvotřídní povrchová úprava zajišťuje velmi dlouhou životnost pergol.
 • Pouhým stiskem jednoho tlačítka můžete lamely střechy zastavit v jakékoliv poloze.
 • Integrovaný okapový systém nijak nenarušuje vzhled pergoly.
 • Oceníte detaily, jako je například LED podsvícení nebo široký výběr barev profilů.
 • Pergolu namontujeme kamkoliv si řeknete. Ke stěně domu i do prostoru. Pergola může být samostojná.

Víte, co jsou bioklimatické pergoly?

Umí se vám přizpůsobit a nabídnout vám vždy takové prostředí, které vám bude příjemné. Na jaře, v létě, na podzim. Ať už je nesnesitelné horko, nebo psí počasí. Když prší, lamely úplně zavřete a do pergoly nepronikne ani kapka deště. Skrytý odvodňovací systém pak odvede vodu pryč. Při plném slunci střecha spolehlivě odráží sluneční paprsky a v pergole je tak příjemné klima. Při mírném otevření lamel dochází k přirozené cirkulaci vzduchu. Bioklimatická pergola se zkrátka skvěle přizpůsobí každému rozmaru počasí.

Pergola OPERA

Tato pergola s celohliníkovou konstrukcí disponuje otočnými lamelami o 140°. Jeden modul pergoly má maximální rozměry 600 × 450 cm, ale můžeme spojovat více modulů dohromady tak, aby pergola přesně vyhovovala vašim požadavkům.

Její součástí je důmyslný odvodňovací systém, kdy je okap integrovaný v bočních profilech a nenarušuje tak její vzhled. Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, boční stěny, teplotní, větrné a dešťové senzory.

Pergola VISION

Italský výrobce Pratic myslel opravdu na všechno a nenechal nic náhodě. Společně s firmou Pinninfarina testoval svoje pergoly ve větrném tunelu. Ukázalo se, že luxusní pergoly VISION bez problému odolávají i silné větrné bouři. Pro vaši jistotu a klid ale pergolu vybavil ještě o senzory teploty, větru a deště, které si lamely z extrudovaného hliníku ohlídají a v případě nebezpečí je zaklopí.

Také u pergoly VISION můžeme spojovat moduly a zastínit tak velkou plochu.

Pergola OPERA
Pergola OPERA
Pergola OPERA
Pergola VISION
Pergola VISION
Pergola VISION

Systém naklápěcích lamel pergol OPERA a VISION je totožný. Liší se však svou konstrukcí. VISION má tenčí svislé sloupky, zatímco OPERA má sloupky silnější (15×15 cm) a umožňuje instalaci integrovaných bočních rolet.