Upravit stránku

Hliníkové pergoly

Díky hliníkové pergole můžete svou zahradu využívat celoročně, aniž byste se
ohlíželi na počasí. Pohyblivá střecha vás chrání jak před deštěm, tak před ostrým
sluncem. Společně s hliníkovou pergolou si do zahrady přinášíte luxus a exkluzivitu.

Hliníkové pergoly PRATIC, to je 60letá tradice, styl, luxus a maximální komfort. Když k tomu ještě přičtete precizní montáž od Maronu a odborný servis, získáte pergolu, která vám bez problému bude sloužit desítky let.

Pergoly s hliníkovou konstrukcí a pohyblivou střechou dovážíme z Itálie. Šikovné české ručičky vám je ale sestaví na míru. Takto dokážeme jedním systémem zastřešit plochu až do 117 m2. Hliníkové pergoly jsou proto vhodné i na letní zahrádky restaurací. Vícevrstvá látka pohyblivé střechy vydrží každodenní používání a ochrání vás před všemi rozmary počasí. Hliníková pergola je také bezúdržbová, nejen proto se do ní vyplatí investovat.

Výhody hliníkových pergol s pohyblivou střechou

  • Hliníkové profily s pojezdem jsou upravené žárovým lakováním. Ručíme tak za jejich skutečně dlouhou životnost.
  • Na rozdíl od dřevěných pergol jsou hliníkové pergoly absolutně bezúdržbové a ani po letech neztrácejí svůj původní vzhled.
  • Integrovaný okapový systém nijak nenarušuje vzhled pergoly, a přesto perfektně plní svůj účel.
  • Pohyblivou střechu ovládáte buď manuálně, nebo elektrickým dálkovým ovládáním či tlačítkem ve zdi domu.
  • Životnost látky je testována na 15 let při každodenním používání. Střechu doplňte ještě o bezpečnostní automatická čidla, díky kterým se střecha automaticky zatáhne nebo roztáhne podle počasí.

Inspirujte se některou z našich realizací.

Pergola přesně podle vašich představ

Nespornou výhodou hliníkových pergol je možnost širokého výběru barev RAL. Stejně tak si vyberte provedení tkaniny pohyblivé střechy, kterou společnost Serge Ferrari vyrábí a testuje na každodenní používání po dobu minimálně 15 a více let. Látka odolá teplotám od -30 °C do +70 °C, nehoří plamenem a je odolná vůči vodě a UV záření. Je také omyvatelná.V Maronu vám namontujeme hliníkovou pergolu s pohyblivou střechou v jakémkoliv terénu. Vždy se kotví k domu (nezáleží, zda máte dřevostavbu, nebo zděný dům). Pokud nemáte takovou možnost montáže, doporučujeme vám samostojné pergoly, které postavíme kdekoliv na zahradě.

Prohlédněte si luxusní hliníkové pergoly