Upravit stránku

Jaromír Hanzlík - zastínění podkrovního bytu

Nový podkrovní byt pana Hanzlíka v Praze. Tento styl bydlení je dnes velmi v módě a má své neopakovatelné kouzlo, z hlediska účinného zastínění však klade zvýšené nároky.

V tomto případě jsme zvolili kombinaci venkovních rolet jakožto protitepelné ochrany a vnitřních "baldachýnů" (univerzálních systémů) pro regulaci světla.


Bezpečnostní rolety u paní Alice Bendové

Vkusně řešený bungalov byl zabezpečen proti nezvaným návštěvníkům hliníkovými předokenními roletami. Rolety jsou napojeny na systém dálkového ovládání, který umožňuje manipulovat s každou roletou samostaně, ale také spustit či vytáhnout všechny pozice najednou.

Kastlíky rolet budou ještě překryty izolací a fasádou, čímž vznikne zcela čistý pohled na okna i celý dům.


paní Sára Saudková - rolety Zebra a SunStop

Prosklený kout v obývacím pokoji je vkusně doplněn o dekorační rolety Zebra, které je možné libovolně nastavovat podle momentální potřeby. Dětský pokoj v podkroví je v létě náchylný na přehřívání od sluníčka, proto jsme okna osadili venkovními protitepelnými roletami SunStop.


Jak se staví sen - Úvaly u Prahy

V tomto dílu pořadu jsme poprvé představili nový model dekorační rolety Kaskáda. Na přiložených fotografiích je dobře patrná její hlavní výhoda: v uzavřeném stavu ji lze libovolně navíjet jako běžnou roletu, ale ve spodní poloze je možné ji "otevřít" a nařasit jako baldachýn.
 


Jak se staví sen - Hlavatce u Soběslavi

Projekt, který pro nás hodně znamená. Paní, která má několik dětí z dětských domovů v pěstounské péči, si pro ně vysnila nové pokojíčky, jejichž součástí je samozřejmě kvalitní a hezké zastínění. Ve větší místnosti jsme použili japonské posuvné stěny s novým materiálem Domino, který je odolný, omyvatelný, neprůhledný zvenčí, ale zároveň propouští dovnitř dostatek denního světla. Do menšího dívčího pokoje byla zvolena plisé žaluzie v kombinaci s dekorační záclonou.
 


Jak se staví sen - Nymburk

Opět se jedná o zastínění dětského pokoje, pravděpodobně nejčastěji upravovanou místnost v rámci pořadu Jak se staví sen. Po dohodě s designéry jsme osadili okna kombinací venkovního a vnitřního zastínění: venkovní rolety SunStop s elektrickým ovládáním proti slunečnímu žáru a vnitřní římské rolety pro regulaci světla a doladění designu místnosti.
 


Jak se staví sen - Praha Modřany

Atypický prostor dlouhé a úzké chodby je vhodně doplněn zastíněním Maronette - kombinace žaluzie a dekoračního závěsu. Okna v dětském pokoji jsou osazena oblíbenými a praktickými roletami Zebra.
 


Jak se staví sen - Česká Lípa

Zastínění dvou dětských pokojů bytu v panelovém domě. Do chlapeckého pokoje byla použita elektricky ovládaná roleta s námořnicky pojatým potiskem, v dívčím pokoji ladili designéři zastínění v romantickém duchu - jedná se o kombinaci závěsu a římské rolety s dekoračním vzorem.
 


Radek Duda, Praha 5 Jinonice


Terasa je ideálním místem pro trávení volného času, je však nutné ji chránit před sluncem i deštěm. Posuvná pergola Tecnic Mito splňuje bez problémů obojí.
 


Filmové ateliéry Praha

Tento projekt byl pro nás velice inspirativní. Dodávali jsme více než 40 textilních rolet, některé z nich s potiskem, které sloužily jako kulisy pro natáčení americko - korejského filmu. Ten by měl dle dostupných informací běžet v příštím roce i v našich kinech, tak se těšíme...