Upravit stránku

Venkovní horizontální žaluzie

Rohová instalace venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie na rohovém okně v bytovém domě v Praze - Podolí

Venkovní žaluzie se sítěmi proti hmyzu

Dálkově ovládané venkovní žaluzie se sítěmi proti hmyzu v bytovém domě v Praze

Venkovní žaluzie - Zbuzany u Prahy

Venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním instalované v průběhu dostavby developerského projektu.

Venkovní žaluzie - Praha 5

Venkovní žaluzie Z-90 NOVAL s elektrickým ovládáním v bytovém domě v Praze.

Praha Strašnice - venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie stíní novou, moderní rodinnou vilu. Žaluzie jsou atypicky umístěné - předsazené před okna a terasu. Jedná se o venkovní žaluzie Z90 na pohon, s větrnou automatikou. Vodicí lišta žaluzií je zapuštěna do ocelové konstrukce. Žaluzie chrání poměrně velkou plochu, jsou rozděleny do šesti kusů o velikosti zhruba 6 x 3 m. Venkovními žaluziemi jsou vybavena také ostatní okna rodinné vily.


Čimice - venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie tlumí tepelné sluneční záření mnohem účinněji, než žaluzie vnitřní. V tomto případě byly použity speciální Flexi lamely bez "zapertlování", které umožnují nižší nábal při vytažené žaluzii.


Berounsko - venkovní žaluzie

Hliníkové venkovní žaluzie jsme instalovali na moderní venkovský dům na Berounsku. Žaluzie jsou na motor.Venkovní žaluzie zajišťují plynulou regulaci světla a sluneční paprsky zastaví ještě před oknem, takže nedochází k přehřívání interiéru.


venkovní zastínění Dolní Břežany

 Do originálně pojatého rodinného domu jsme dodávali kompletní venkovní zastínění. Bezpečnostní hliníkové rolety ze stran do ulice, členitou fasádu směrem do zahrady jsme doplnili venkovními žaluziemi. Vše elektricky ovládané, s napojením na inteligentní systém budovy.