Upravit stránku

Rolety Zebra (noc a den)

Zcela unikátní způsob zastínění interiéru. To je roleta Zebra, pojmenovaná
podle vodorovných pruhů průhledné a neprůhledné tkaniny, kombinuje
vlastnosti klasické rolety a praktických žaluzií.

Roleta Zebra nabízí útulné řešení stínění pro domov. Je první roletou, která plynulou regulaci světla nabízí. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů, a tím i k postupnému propouštění světla.

 

Ovládání rolety Zebra je hračka

Na stěnu je Zebra připevněná pomocí elegantního montážního profilu. Toč rolety je hliníková. Jedna strana látky je navinuta na toči, druhá je napevno fixována k zadní části výrobku. Místo klasického pevného spodního profilu má Zebra speciální otočnou zátěžovou lištu, která umožňuje volný pohyb materiálu na principu kladky.

Roleta Zebra se ovládá jednoduše řetízkem, nebo v komfortním provedení elektromotorem. Roleta Zebra je jedním slovem skvělá.

Podívejte se, jak snadné je ovládání rolety Zebra

3 plus pro roletu Zebra

Prohlédněte si fotografie, na kterých je dobře vidět, jak postupným překrýváním neprůhledných pruhů dochází k "uzavírání" rolety. Informujte se o jedinečnosti tohoto typu rolety v referencích a nebo si prohlédněte naše realizace v Praze.

Prohlédněte si roletu Zebra

  • Průhledné a neprůhledné pruhy rolety Zebra
  • Roleta Zebra - kombinace žaluzií a rolety
  • Roleta Zebra vytvoří příjemné stínění
  • Rolety Zebra je možné ovládat elektromotorem
  • Ovládání rolety Zebra řetízkem