Editovat

Nejdříve se dozvíte cenu

Rádi vám poradíme telefonicky nebo e-mailem. Jde ale o váš osobní prostor, nejlepší je potkat se na místě osobně. Co nejdříve vám povíme rámcové ceny variant vašeho řešení. To abyste se nás neobávali pozvat domů k dalšímu kroku. Pro rámcovou kalkulaci vás požádáme o přibližné rozměry oken, nebo terasy. To pokud se zajímáte o pergolu nebo markýzu. Chcete ovládat vše elektricky? Napište nám to. I fotografie místa se může hodit, aby náš návrh byl co nejpřesnější. Pošlete ji e-mailem.

bílá šipka dolů

Přijedeme, zaměříme a plácneme si

Navštívíme vás a domluvíme detaily provedení, probereme možnosti uchycení, vybereme materiály, barvy i příslušenství. Přesné zaměření a vaše další přání mohou ještě ovlivnit výslednou cenu. Pak přijde na řadu vaše objednávka.

bílá šipka dolů

Chvilku strpení, než vše vyrobíme

Protože všechna naše řešení jsou vám ušitá přesně na míru, nic u nás neleží ladem. Čas výroby se liší u různých výrobků, ale také podle ročního období. O reálných termínech vás budeme informovat předem. Stejně tak budeme potřebovat přiměřenou zálohu.

bílá šipka dolů

Po montáži vám bude už příjemně

Poctivé řemeslo je náš základ, připravte se proto na precizní montáž. Na vhodném termínu montáže se domluvíme. Značkový spojovací materiál, co vydrží, i úklid po montáži se nám zdají být normální.

bílá šipka dolů

Prodloužíme vám záruku?

Pamatujte, že údržba prodlouží vaši radost z bezchybného stínění. Získat prodlouženou záruku není složité. Zastaneme nejen namázání pohyblivých částí a dotáhnutí šroubků. Opravíme vše, co se rozbije, i po skončení záruky.

Roman K. zákaznik

Společnost Maron je dokonalou ukázkou toho, jak to má fungovat. Od vytvoření nabídky, proces objednávky až po montáž. Oceňuji perfektní přístup k zákazníkovi a rozhodně doporučuji. 

Pavel Š. zákaznik

Mockrát děkujeme paní Králová, jak jste to perfektně zorganizovala. Přijeli dva velice sympatičtí pánové a roletu opravili. Chválíme skvělý poprodejní servis! 

Kateřina a Radovan B. zákazníci

Dobrý den milý pane Lichnovský, moc vás zdravíme ze Zbuzan, pod úžasnou pergolou od Vás :-). Už jsme vás doporučili sousedům.