Upravit stránku

MARON CZ. Dodavatel stínicí techniky s tradicí

Začínali jsme v roce 1991 jako malá garážová firma. Rolety jsme šili ručně a k tomu vyráběli ještě žaluzie. Tak jsme se naučili poctivému řemeslu. A o to lidi vždycky stáli a budou stát. Postupem času jsme se rozrostli a otevřeli první prodejnu v centru Prahy. Mezitím jsme naši nabídku rozšířili o spoustu nových produktů z oblasti stínicí, zabezpečovací a zateplovací techniky. Dodnes pro vás dodáváme i mříže a garážová vrata.

Nejste pro nás jenom zákazník. Chceme, abyste dostali vždy řešení na míru, které je pro vás ideální a bude vám spolehlivě sloužit dlouhá léta. To vám můžeme zaručit i díky spolehlivým zahraničním dodavatelům. Poradíme, odborně namontujeme a poskytneme servis na každou naši stínicí a zabezpečovací techniku.

V Maronu pracuji od roku 2000. Nejprve jako vedoucí výroby, o něco později jsem byl poctěn důvěrou majitelů na pozici vedoucího obchodu a výkonného ředitele. V současné době jsem jednatelem a spolumajitelem firmy. Pokud si pořídíte stínicí techniku Maron, můžete si být jistí, že dostanete stoprocentní produkt vysoké kvality, který vám bude přizpůsoben na míru. Důkazem jsou tisíce spokojených zákazníků a získaná ocenění například z veletrhů ForArch, Pragointerier, Tendence a For Interior.

Ondřej Behún

Kde můžete vidět produkty Maron

Zakládáme si na individuálním přístupu. Přijďte se podívat do naší vzorkovny v centru Prahy. Prohlédnete si interiérové roletyžaluziemarkýzy a další stínicí techniku, vyberete si ze vzorníku látek, vyzkoušíte elektrické či manuální ovládání.

Pravidelně nás můžete vídat také na jaře na veletrhu Dřevostavby v Holešovicích nebo na podzim na ForArch v Letňanech. A pokud to k nám máte daleko, kontaktujte nás a my k vám pošleme technika, který s vámi probere všechny možnosti, předvede vzorky materiálů a doporučí nejvhodnější řešení včetně cenové kalkulace.


Spolupracujeme s těmito partnery:

SOMFY

Společnost Somfy, spol. s r.o. je už více než 45 let největším světovým výrobcem a dodavatelem řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy, předokenní rolety a interiérové stínění.

Od roku 1980 opustilo výrobní linku v Cluses přes 110 milionů motorů, každý den 4 miliony komponentů a 43 000 pohonů. Produkty se značkou Somfy využívá celosvětově už přes 270 milionů zákazníků.

Realitní a finanční servis

Profesionální realitní kancelář s mnohaletou znalostí českého i zahraničního prostředí. Poskytujeme diskrétní a privátní realitní služby, které garantují bezpečný prodej Vaší nemovitosti.

Jsme řádným členem Asociace Realitních Kanceláří a Realitní komory. Uvažujete-li o prodeji a zatím chcete znát např. pouze cenu a dozvědět se více o postupu prodeje, můžete nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Venkovní protitepelné rolety
Geosan Development a.s. výstavba moderních bytů
Kompletní sortiment markýz a pohyblivých stínících pergol
Markýzy, screenové rolety a další špičkové výrobky venkovního zastínění
LOVE HOME - luxusní nábytek a bytové doplňky
Unikátní systém mobilního zastřešení teras, protivětrné rolety Windy atd.
Moderní systémy zastřešení a stínění v kombinaci se solární technikou
Unikátní konstrukční systém z tenkostěnné oceli
Interiérové stínění německé kvality a perfektního designu
Raab Karcher Stavebniny
Stínící technika