Upravit stránku

Prohlédněte si realizace markýz v Praze

Sklopná markýza Praha

Markýzy nejen na terasu v Praze

Majitelé moderního domu v Praze chtěli stínění hned na několika místech v domě. Je to velmi praktické, protože jak se slunce během dne točí, vždycky bude místo, kam se před ním ukrýt. 

Na tomto domě v Praze jsme zkombinovali kazetové a sklopné markýzy od belgického výrobce HAROL. Majitelé domu si chtěli dopřát komfort, a tak jsou veškeré markýzy v motorovém provedení s dálkovým ovládáním.

Rodinný dům - markýza Praha

Pergola se sklopnou markýzou

Zajímavě řešené stínění má rodinný dům na Praze 4. Pergola je zastíněná dvěma způsoby. Shora systémem Decomatic s tkaninou Soltis. Čelo pergoly je vybavené sklopnou markýzou taktéž z tkaniny Soltis. Výhodou je, že když už je sluníčko nízko, stačí zatáhnout markýzu a v pergole máte příjemný stín.

Tkanina Soltis je specifická v tom, že spolehlivě odráží teplo, ale propouští světlo. Díky tomu není v pergole tma a vy si můžete užívat světlého dne.


Venkovní markýza Praha

Kazetová markýza v Praze 6

Výrazná červená markýza se perfektně hodí do zelené zahrady u řadového domu v Praze. Markýza je doplněná o větrná a otřesová čidla, která zajistí, že se při nepříznivém počasí automaticky stáhne. Díky tomu se markýza nepoškodí a bude dlouho jako nová.

Kazetová markýza má výsuv 4 m, takže krásně zastíní celou terasu. Dálkové ovládání je velmi komfortní.

Markýza na míru Praha

Zastínění terasy v Praze

Markýza na terasu se postará o spolehlivé zastínění. Majitelé bytu na Praze 4 si vybrali kazetovou markýzu Scrigno v elegantní bílé barvě, která se perfektně hodí k fasádě domu.

Přestože se nejedná o velkou plochu, je možné celkem pohodlně ovládat markýzu manuálně klikou