Upravit stránku

Pevné a sklopné markýzy

Pokud hledáte jednoduché, a přitom účinné stínění pro terasu
nebo balkón, pevné a sklopné markýzy jsou to pravé.
Dostane vás jejich příznivá cena a velmi dlouhá životnost.

Pevné a sklopné markýzy jsou populární především v obchodech, kde skvěle zastíní velká okna a výkladní skříně a zároveň slouží k prezentaci značky. Stejně dobře je ale využijete i doma, například na balkóně nebo lodžii. Největší výhodou pevných a sklopných markýz od Maronu je jejich příznivá cena, odolnost a velmi dlouhá životnost. Markýzu vám namontujeme na míru.

Sklopné markýzy dodáváme především od belgického výrobce Harol. Mají certifikát kvality TÜV a jejich životnost je minimálně 20 let. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis markýz, který zajišťují naši odborníci.

Výhody pevných a sklopných markýz od Maronu:

  • Díky masivní konstrukci a silným profilům odolávají i silnějšímu větru.
  • Máme pro vás na výběr ze široké škály látek. Vyberete si i barvu samotné konstrukce.
  • Manuální ovládání klikou nebo pohodlné elektrické ovládání.

Pevné a sklopné markýzy od Maronu nelze srovnávat s těmi z hobby marketů. Ty vám nejenže nezaručí tak dlouhou životnost a bezproblémový chod, ale také si je zpravidla nemůžete pořídit na míru a ani nemáte tak široký výběr látek. Maron vám zároveň poskytne odborný servis. 

Ondřej Behún

Inspirujte se pevnými a sklopnými markýzami Maron

Prvotřídní konstrukce vaší nové markýzy

Konstrukce pevných a sklopných markýz je vyrobená ze slitin hliníku, toč a další namáhané součástky jsou z oceli. Povrch je ošetřen práškovým lakováním pro maximální životnost. Celý komplet je uchycen na dané místo prostřednictvím kotvicích konzolí. Po stranách sklopné markýzy najdete předpružená sklopná ramena jedním koncem ukotvená do zdi a druhým koncem spojená s předním profilem. Při vysouvání napínají ramena látku a udržují ji stále dokonale vypnutou. Ve staženém stavu je celá tkanina navinuta na toči a ramena jsou složena u fasády, proto markýza nijak nevyčnívá a opticky neruší.