Upravit stránku

Majitel firmy Ondřej Behún. Seznamte se

Společnost Maron CZ úspěšně vstoupila na trh v roce 1991. Sortiment rolet a interiérového stínění jsme rozšířili na další stínicí techniku, kterou si můžete zakoupit i dnes. Vysokou kvalitu produktů pochválili kromě zákazníků i odborníci, a tak si stínění Maron vysloužilo na výstavách a veletrzích řadu ocenění.

Díky individuálnímu přístupu, spolupráci se spolehlivými zahraničními výrobci a montáži na míru vám můžeme nabídnout prvotřídní služby. Zkrátka neděláme kompromisy. Výkonným ředitelem společnosti Maron CZ je Ondřej Behún. Jaká byla jeho cesta?


Prozraďte nám prosím, jak probíhala Vaše cesta v Maronu?

"Ve společnosti Maron pracuji od roku 2000. Nejprve jako vedoucí výroby, o něco později jsem byl poctěn důvěrou majitelů na pozici vedoucího obchodu a výkonného ředitele. V současné době jsem jednatelem a spolumajitelem firmy."

Jste přes 15 let v jedné společnosti. Baví Vás tato práce i po tak dlouhé době?

"Rozhodně ano a neumím si představit žádnou lepší! Jsem přesvědčený, že náš obor, tedy stínící systémy, je úžasný a naše práce velmi zajímavá. Vždyť se při ní setkáváme s mnoha různými lidmi, navštěvujeme krásné stavby a interiéry, a vidíme hmatatelné výsledky naší práce. Nechci, aby to znělo jako klišé, ale upřímně spokojený klient a dobrý pocit z poctivě a perfektně udělané práce je něco, co mě nikdy neomrzí."

Každý ředitel by měl mít firemní cíle. Jaké jsou ty Vaše?

"O co se ve firmě snažím? Aby u nás pracovali spokojení a motivovaní lidé. Aby naši zákazníci cítili, že nám mohou důvěřovat po odborné i lidské stránce. Abychom rozvíjeli rodinného a týmového ducha této společnosti. Abychom se mohli každému podívat rovně do očí a na konci každého pracovního dne jít hrdě a spokojeně domů."

Prozraďte nám prosím něco o sobě

"V práci i mimo ni se snažím žít naplno. Sportuji, cestuji, rád čtu dobré knížky, zajímám se o historii. Důležitou motivací je pro mě rodina. Velkou radost mi dělají mé dvě dcery. Té starší je už přes 20, úspěšně studuje vysokou školu a na půl úvazku mi pomáhá ve firmě. A mladší slečna, té je necelý rok, takže s ní zažívám radosti úplně jiného druhu :)."

  • Ondřej Behún
  • Ondřej Behún
  • Ondřej Behún