Upravit stránku

Bezpečí a soukromí. Jakou roli tu hraje stínění?

Pro jaký dům se zloděj rozhodne? Pro ten s robustními, neproniknutelnými roletami, nebo… Nemusíme ani pokračovat, že? Stínící systémy Maron vám zajistí pocit dokonalého soukromí i bezpečí.

Kompletní zabezpečení celého bytu či domu stiskem jediného tlačítka. Také se vám vybavila scéna jako z bondovky? Dosažení kýženého výsledku ale nebude v tomto případě vyžadovat oblek na míru a speciální efekty. Ochrana před teplem, světlem i zvědavými pohledy je vám díky naší stínící technice dostupná kdykoli.

Vidět, ale nebýt viděn

Pocit soukromí ovšem nemusíte vyměnit za přetvoření vašeho domova v nedobytnou pevnost. Míru propustnosti světla je možné regulovat, a to jak díky žaluziím, tak i prostřednictvím výběru správného typu rolet, které umožňují vše od jemného přistínění a rozptýlení světla, až po úplné zatemnění místnosti. Efekt „vidět, ale nebýt viděn“ vám tedy zajistí oba typy stínění.

Jestliže ale toužíte po plném soukromí v průběhu každého dne, podívejte se na nabídku našich interiérových látkových rolet, díky kterým budete mít o dostatek soukromí postaráno, a to od rána do večera.

Nikdo si na ně netroufne

Pojďme se ale posunout ještě o stupínek výš, rolety toho totiž dokážou mnohem více. Vaše soukromí ochrání jak před nechtěnými pohledy, tak i před nezvanými hosty, kteří by se mohli pokusit o překročení zákona.

Předokenní hliníkové rolety odradí díky masivnímu pancíři nejednoho zloděje. Jejich konstrukce tvoří účinnou fyzickou překážku, která odolá tahu až 300 kg. Připočtěme k tomu odhlučnění, tepelnou izolaci, regulaci intenzity stínění a dokonalý bezpečnostní prvek je na světě.

Interiérové žaluzie

Vše máte ve svých rukou

A to doslova. Díky chytrému ovládání domácnosti můžete vše řídit odkudkoli – i z vaší kanceláře. Vysvitlo zrovna sluníčko? Zatáhněte si žaluzie, ať se vrátíte do příjemně chladného prostředí. Odjíždíte na dovolenou? Pohrajte si s nastavením rolet, ať případné zvědavce přesvědčíte o tom, že se místo na pláži právě nacházíte ve svém obývacím pokoji a sledujete je tak bedlivě jako oni vás. Chcete se o tomto elegantním řešení dozvědět více? Přečtěte si celý náš článek, který jsme elektricky ovládanému stínění věnovali. 

Rolety i žaluzie už dnes plní celou řadu funkcí a zvládnou tak víc než jen zabránit slunečním paprskům, aby během sobotního rána nerušily váš zasloužený odpočinek. Věřte, že se vám investice do bezpečnostního a termoregulačního systému, který naše stínící technika představuje, opravdu vyplatí. S výběrem i realizací vám rádi pomůžeme, zbytek už bude hračka. Váš domov dokážeme během chvilky proměnit ve stylovou oázu klidu plnou bezpečí a ničím nerušeného soukromí.