Upravit stránku

Pergola nebo markýza jako ideální zastřešení letní zahrádky restaurací

Majitelé restaurací a kaváren, kteří si pořídí kvalitní a dobře vypadající zastínění venkovních prostor, mohou počítat nejen s navýšením kapacity, ale také budou moci tento prostor variabilně přizpůsobovat podle počasí. Vkusně zvoleným zastřešením navíc získá dané místo na atraktivitě, útulnosti a v neposlední řadě ho odliší od ostatních.

Markýza jako aristokratka stínicí techniky

Výsuvné markýzy jsou vhodné jak nad výlohu obchodu, tak k zastínění venkovní zahrádky. Konstrukce těchto markýz je robustní a zajišťuje bezproblémový chod.

Markýzu můžeme doplnit osvětlením ve formě LED pásku, který lze použít i v uzavřené poloze. Nemusíte si tak lámat hlavu nad dalším řešením osvětlení vaší zahrádky. Široké spektrum látek, ze kterých markýzy montujeme, vtisknou vašemu obchodu nebo restauraci nezaměnitelný vzhled. Navíc se díky impregnaci látky stávají nepromokavé a odolné vůči UV záření
Pergola nebo markýza jako zastřešení restaurací
Pergola nebo markýza jako zastřešení restaurací

Kazetové markýzy mnoha možností

Pokud se bojíte nenechavých ručiček kolemjdoucích, jsou pro vás kazetové markýzy vynikající alternativou. Shrnují do sebe vlastnosti klasických výsuvných markýz a ještě něco navíc: Markýza se po zatažení zasouvá do hliníkové kazety, takže látka je chráněná před ušpiněním a poškozením. Tím se výrazně prodlužuje její životnost a po zatažení není tak na očích.

Kromě kazetových markýz máme v nabídce ještě polokazetové řešení.  Zde je cíleně ponechán nezakrytý prostor ve spodní části kazety. Tím se urychluje prosychání látky markýzy například po vydatném dešti.

Pergola nebo markýza jako ideální zastřešení letní zahrádky restaurací
Pergola nebo markýza jako ideální zastřešení letní zahrádky restaurací

Celoročně v pohodě

Jestliže zvažujete venkovní zahrádky provozovat celoročně, pergoly jsou pro vás nejvhodnějším řešením. Pokud bude pergola doplněna pohyblivým zastřešením a bočními roletami, vytvoříte tak prakticky celoroční posezení nebo zimní zahradu. V nabídce máme dřevěné i hliníkové pergoly včetně samostojných, které můžeme tímto zastřešením doplnit. Lze jej také instalovat samostatně na vaši stávající pergolu, řešení je tedy na míru, přesně pro vás.

Pohyblivá střecha je navíc vybavená speciální třívrstvou tkaninou, která odolá dešti, kroupám nebo silnému větru. Zároveň je nehořlavá a rezistentní vůči UV paprskům. Zastřešení je na dálkové ovládání, což z něj činí velice komfortní doplněk vaší zahrádky.