Hledaný výraz musí mít více jak 2 znaky.
Zákazník si z naší nabídky vybral hliníkovou pergolu BRERA ve šedostříbrné barvě se střechou tvořenou shrnovacími lamelami. K ní jsme dodali také dvě integrované screenové rolety pro boční stínění a LED osvětlení, aby si obyvatelé střešního bytu mohli užívat příjemné posezení v soukromí až do noci.
Nejnáročnější částí instalace byla samotná doprava pergoly na místo – využít jsme museli vysokozdvižnou plošinu. Obtížnější bylo i kotvení pergoly – kvůli hydroizolaci nebylo možné kotvit do podkladu, protože jsou zde betonové desky na terčích. Použili jsme proto zátěžové segmenty pod dlaždice.
Pro maximální komfort
Střecha pergoly BRERA má naklápěcí lamely, které jsou ovládané motorem. Stejně tak se ovládají i boční screenové rolety. Vše dohromady včetně LED světelných pásů po obvodu lze ovládat na dálku jedním 5kanálovým ovladačem.
Zalíbilo se vám toto řešení a chtěli byste si pořídit podobné? Napište nám, rádi vám navrhneme řešení na míru.