Upravit stránku

Předokenní hliníkové rolety

Předokenní hliníkové rolety představují to nejúčinnější stínění,
které si domů můžete pořídit. Potěší vás i dalšími funkcemi
jako je zabezpečení, regulace světla nebo odhlučnění.

Předokenní hliníkové rolety patří mezi nejoblíbenější stínicí techniku. Poskytnou vám totiž maximální komfort, interiér se díky nim nepřehřívá a ještě udělají parádu. S námi máte jistotu profesionální montáže, záručního i pozáručního servisu. Díky předokenním hliníkovým roletám budete mít sluneční paprsky pod kontrolou!

Výhody předokenních rolet od Maronu

  • Roletu můžete zastavit v jakékoliv poloze a regulovat si tak intenzitu stínění. Rolety Panorama umožňují i naklápění lamel.
  • Jestliže bydlíte v hlučné ulici, určitě oceníte odhlučnění, které vám rolety poskytují. Už žádné buzení sousedovým psem.
  • V létě rolety zabrání přehřátí interiéru a v zimě zase zařídí, aby okenním sklem neunikalo drahocenné teplo.
  • Díky několika způsobům instalace jsou vhodné jak pro novostavby, tak pro starší domy a byty.
  • Určitě oceníte také bezpečnostní funkci - masivní hliníkový pancíř odradí i zkušeného lupiče.
Nejdříve jsem si předokenní rolety u svého domu nedovedla úplně představit – přeci jen to v našich zeměpisných šířkách stále nepatří ke standardní výbavě domácnosti. Teď jsem ale nadšená a nedokážu si představit život bez nich! Ten pocit soukromí, bezpečí klidu je prostě k nezaplacení.
Alice Bendová

Elegantní předokenní rolety:

Prohlédněte si další realizace předokenních hliníkových rolet v Praze.

Rolety, které vám budou sloužit desetiletí

Zapomeňte na staré rolety, které se vždy ručně s rámusem vytahovaly. Moderní předokenní hliníkové rolety od Maronu můžete pohodlně ovládat jedním stiskem tlačítka. Jednoduše si tak regulujete, kolik slunečních paprsků do interiéru pustíte. Rolety jsou téměř bezúdržbové, stačí je jednou za čas omýt vodou. Rolety jsou vyrobené z bytelného hliníku. Když se zatáhnou, mají podobný bezpečnostní účinek jako pevná kovová mříž. Na rozdíl od mříže ale roletu můžete kdykoli zase vytáhnout a vrátit tak do svého domova atmosféru volnosti a otevřenosti. Bezpečnostní roleta SAFE dokonce odolá tahu i 300 kg. Tenhle údaj ocení také vaše pojišťovna.

Kromě standardních předokenních rolet vám nabízíme tyto 3 speciální typy:

  • Roleta Panorama
  • Roleta SAFE
  • Podomítkové rolety