Upravit stránku

Kazetová markýza na terase

Kazetová markýza v Praze 5 na terase bytového domu.

Kazetová markýza s volánem

Pro případ potřeby odstínění terasy je kazetová markýza s dlouhým volánem ideální řešení. Jeho libovolným vysunutím se reguluje stín na terase.

Markýza pro Centrum Paraple v Praze

Pro Centrum Paraple jsme realizovali samostojnou markýzu do jejich zahrady. Klienti si mohou odpočinout v jejím stínu a při pořádání společenských akcí najde široké využití. Její mobilní konstrukce umožňuje přemístění dle aktuální potřeby.

Markýza a venkovní rolety na terase v Horních Měcholupech

Kombinace markýzy a rolet zajistí odstínění až do možnosti úplné tmy v interiéru a zároveň částečně zabezpečí nemovitost...

Dvojice markýz na terase obytného domu

Zastínění rohové terasy domu s využitím dvojice markýz.

Samostojná markýza na terase domu u Prahy

Zajímavá instalace samostojné markýzy na terase domu u Prahy. Výhodou je snadná demontáž a absence pevné konstrukce jako u Pergoly, která může bránit v nerušeném výhledu.

Dvojitá markýza na střešní terase

Realizovali jsme dvojici kazetových markýz s manuálním ovládáním na střešní terasu. Majitelé mohou jednu nebo obě markýzy kdykoliv stahovat a roztahovat podle počasí, nebo když chtějí grilovat, opalovat se nebo naopak posedět ve stínu. To je pohodička!


Praha 4 - markýza

Na nepravidelnou terasu menšího bytového domu jsme instalovali tři výsuvné markýzy. Markýzy jsou na dálkové ovládání, mají otřesové čidlo.


Praha 4 - markýzy na bytovém domě

Novou dálkově ovládanou markýzu na motor, s otřesovým čidlem, určenou pro komerční sféru, jsme instalovali na pražském Chodově.


Praha 4 - markýza

Na terasu bytového domu na Praze 4 jsme instalovali kazetovou markýzu Scrigno  v bílé barvě, ovládání klikou.


Praha Vinohrady - markýza

Na terasu bytového domu v pražských Vinohradech jsme nainstalovali markýzu Scrigno s pohonem a dálkovým ovládáním.


Vzorový dům Zdiby - samostojná markýza

Samostojnou markýzu v antracitové barvě jsme instalovali do sídla a zároveň vzorového domu společnosti Dům raz dva.


Praha - kazetová markýza

Montáž červené kazetové markýzy s výsuvem 4 m proběhla v jarním období letošního roku ve starší zástavbě na Praze 6. Markýza ladí s fasádou domu, je na elektromotor a na dálkové ovládání, má dokonce větrné a otřesové čidlo.


Praha - balkonová markýza

"I malý balkon si zaslouží markýzu". Markýzu Harol BX270 jsme instalovali na balkon rodinné vily v jedné z nejstarších pražských čtvrtí. Markýza je na elektropohon, využívá dálkové ovládání, zajíždí do moderní hranaté kazety. Markýza barevně i typově ladí s fasádou prvorepublikového domu.


Dolní Břežany - markýza Scrigno

Markýzu Scrigno v Dolních Břežanech jsme instalovali na fasádu rodinného domu. Markýza je na dálkové ovládání, s použitím prémiové technologie Würth.


Rodinný dům - Praha 6

Kazetové a sklopné markýzy od renomovaného belgického výrobce HAROL. Vše v motorovém provedení s dálkovým ovládáním.


Residence ROSA - markýza s atypickým kotvením

Markýza byla kotvena do železného překladu. V první etapě jsme instalovali předokenní hliníkové rolety. Vše v motorovém provedení s dálkovým ovládáním.


Pergola - rodinný dům Březiněves

Pergola typu Tecnic Wood Light s pohyblivou střechou je dokonalou variantou pro zastínění menších teras.


Cestovní kancelář Sardegna Travel   

Venkovní prostor cestovní kanceláře Sardegna Travel jsme vybavili 4 kusy polokazetových markýz Maron ID. Na přání zákazníka jsme nainstalovali ovládání klikou.


Rodinný dům Praha 4

Pergola před rodinným domem je shora zastíněna univerzálním systémem Decomatic s tkaninou Soltis, z čela je doplněna o sklopnou markýzu ze stejného materiálu. Tato speciální tkanina propouští dostatečné množství světla, ale zachycuje nadměrné tepelné záření.