Upravit stránku

Nedávné realizace stínění od Maronu

Připravili jsme pro vás ukázku našich nedávných realizací pergol, žaluzií, markýz a dalšího venkovního i vnitřního zastínění. Budeme rádi, když se těmito realizacemi třeba inspirujete. Výhodou je, že veškeré stínění dodáváme na míru a poradíme si s téměř jakýmikoliv atypickými tvary. Proto se na nás neváhejte obrátit.

Reference - bytový dům ve Strašnicích
Plisé žaluzie

Pergola BRERA a venkovní žaluzie v bytovém domě v Praze Strašnicích

Do luxusních bytů v Praze Strašnicích jsme dodávali přípravu na venkovní žaluzie v podobě konzolí a krycích bytů. Nyní postupně montujeme i samotné venkovní žaluzie. Perličkou je pak jedinečná pergola BRERA na terase střešního bytu.

Plisé žaluzie v rodinném domě v Dolních Počernicích

Majitel rodinného domu v Dolních Počernicích si přál zastínit atypický okna. Nejlepším řešením bylo stínění pomocí plisé žaluzií, které tuto úlohu zastaly dokonce i v koupelně. Kvalitním látkám totiž nevadí ani trochu vlhkosti.

Pergola Benátky nad Jizerou

Pergola OPERA v Benátkách nad Jizerou

Pergola měla vytvořit celoročně obyvatelný prostor. Skvěle doplňuje vzhled perfektně upravené zahrady. Je vybavená o pohyblivou střechu a boční screenové rolety, které chrání posuvné skleněné panely proti teplu.


Screenové rolety
Pergola Vision

Screenové rolety na rodinném domě u Prahy

Velká okna potřebují kvalitní, spolehlivé zastínění, aby se z interiéru nestal v létě skleník. Do rodinného domu jsme proto montovali screenové rolety Harol SC800 se zipovým vedením látky v bočních profilech. Na oknech v horním patře jsou pak vertikální žaluzie Decomatic. Vše na dálkové ovládání.

Pergola Vision v Újezdu nad Lesy

Veliká hliníková pergola Vision v rozměru 10 × 5 m zdobí rodinnou vilu s moderním dřevěným obložením. Barva konstrukce pergoly skvěle ladí s domem a působí luxusním dojmem. Pergola má střechu s pohyblivými lamelami.

Samostojné markýzy
Baldachýn

Samostojná markýza ve vzorovém domě ve Zdibech

Samostojná markýza s hliníkovými profily dokonale doplňuje tento moderní vzorový dům společnosti Dům raz dva. Antracitová barva je v současnosti velmi populární. Co na ni říkáte?

Baldachýn u rodinného domu v Dolních Břežanech

Pohyblivé stínění pergoly je nejen velmi efektní, ale především praktické. Dřevěnou pergolu přímo navazující na dům v Dolních Břežanech jsme doplnili o elegantní baldachýn ve 3 kusech s vlnkami.