Upravit stránku

I když sluníčko milujeme, někdy se před ním potřebujeme schovat. Zvlášť, když nám v létě pere do oken. V tom nám pomůže kvalitní venkovní stínění na míru. Nejen, že je efektivní, ale vypadá skvěle a stane se praktickým a designovým doplňkem vašeho domu.

Výhody venkovního stínění od Maronu

  • Odrazí sluneční paprsky ještě před tím, než dopadnou do okna a ohřejí sklo. Zabrání tak přehřívání interiéru. I v parném létě vám doma bude příjemně.
  • Venkovní žaluzie a rolety vyrobíme na míru vašim oknům, budou jim perfektně sedět.
  • Doporučíme vám ideální venkovní stínění. Máme na výběr z několika typů stínění.

Cenová nabídka zdarma

Vyberte si venkovní stínění a my vám na něj zpracujeme cenovou nabídku.

Doporučuji zejména venkovní žaluzie. Spojují ty nejlepší vlastnosti klasických rolet a žaluzií. Jejich výhodou jsou naklápěcí lamely, díky kterým si pohodlně regulujete světlost v interiéru. Pokud je doplníme o speciální čidla, budou se lamely sklápět v závislosti na intenzitě slunečních paprsků, což je velmi praktické.

Ondřej Behún

Venkovní stínění oceníte i pro jeho další vlastnosti

Venkovní stínění je užitečné nejen kvůli tomu, že do interiéru nepustí světlo. Existuje spousta dalších důvodů, proč byste si ho měli pořídit. Jedním z nich je například lepší zvuková izolace. Tu oceníte zejména, když bydlíte v rušné ulici. S venkovními roletami na oknech se cítíte bezpečněji. Zvlášť, pokud máte model SAFE. Odolávají tahu až 300 kg a z vašeho domu činí nedobytnou pevnost.

Venkovní stínění využijete i v zimě jako dobrou tepelnou izolaci. Nejvíc tepla totiž uniká prosklenými částmi domu. Stínění zajistí, že velká část tepla zůstane tam, kde má. Doma.