Upravit stránku

Rolety SunStop

Rozhodněte se pro zastínění pomocí rolety SunStop,
která je určena pro venkovní použití. Díky speciální
tkanině a jednoduché obsluze se stane roleta SunStop
nepostradatelnou součástí každého okna.

Rolety SunStop jsou určeny pro venkovní použití, proto se instalují do okenního rámu zvenčí. Chrání interiér před tepelným slunečním zářením a tlumí ostré světlo na optimální příjemnou míru. Dopřejí vám soukromí a uchrání vás před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Zároveň ale umožňují přirozený vizuální kontakt s venkovním prostorem. Tohle všechno dokážou rolety SunStop díky speciální tkanině Soltis.

Barvu kazety, hliníkových komponent i tkaniny si vyberete sami tak, aby ladily přesně k vašemu domu. Na zakázku dokonce vyrobíme i roletu s potiskem podle dodaných podkladů. 

Maximální šíře rolety SunStop je 1, 8 m. Maximální plocha rolety je 3 m2.

Výhody rolet SunStop od Maronu:

  • Disponuje vynikajícími parametry protitepelné ochrany interiéru.
  • Zajišťuje kontakt s venkovním prostředím.
  • Velmi nízká cena v porovnání s výrobky s podobným účelem.
  • Dosahuje optimálních světelných podmínek v místnosti.
  • Jednoduchá obsluha, spolehlivost a životnost.
  • Hliníkové komponenty lakujeme do libovolného odstínu.

Soltis zadrží až 90 % slunečního záření

Exteriérová tkanina Soltis je určena pro venkovní použití, čemuž odpovídá technologie výroby. Základní osnova z polyesterového vlákna je po utkání fixována a rovnoměrně napínána speciální technologií Precontraint. Je tak dosaženo maximální tvarové stability v podélném i příčném směru. Poté je tkanina opatřena ochrannou vrstvou PVC, která zaručuje 100% odolnost a dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách.

Tkanina Soltis se vyrábí v mnoha odstínech - rozděluje se na řadu 86 s menší hustotou tkaní a na hustěji tkanou řadu 92. Díky perforaci je Soltis částečně průhledná, a tak vám umožňuje pohled ven, ale nikoliv opačně. I přes tuto perforaci dokáže zadržet až 90 % tepelného záření, a tak zabraňuje přehřívání interiéru. Venkovní rolety SunStop si oblíbila například i Alice Bendová. Dopřejte si komfort i vy.

Typy venkovních rolet SunStop


Inspirujte se ve fotogalerii rolet SunStop

Vzorníky stínících tkanin SOLTIS