Upravit stránku

Zastínění zimních zahrad

Zimní zahrada je fajn, ale někdy je potřeba sluneční paprsky
trochu mírnit. Proto vám dodáváme efektivní zastínění,
které si můžete regulovat přesně podle potřeby a příležitosti.

Zimní zahrada či veranda představuje velmi příjemné rozšíření vašeho bydlení. Bohužel v ní ale není vždycky příjemné klima a v létě je téměř nevyužitelná. Abyste si však mohli dopřát relaxaci v zimní zahradě po celý rok, pořiďte si efektivní venkovní zastínění. Jsme výhradním distributorem stínicí techniky od belgického výrobce Harol, držitele certifikátu TÜV. Vždy vám tedy nabízíme ten nejspolehlivější produkt včetně profesionálního servisu.

Proč mít zastínění zimní zahrady od Maronu?

  • Zabrání přehřátí zimní zahrady. Odrazí sluneční paprsky ještě předtím, než projdou přes sklo.
  • Stínění je nainstalované zvenčí a nezabírá tak vnitřní prostor zimní zahrady.
  • Navrhneme vám zastínění nejen pro zimní zahradu, ale i další velké skleněné plochy nebo světlíky.

U tohoto typu zastínění zvláště záleží na precizní výrobě na míru. Díky mnoha realizacím v uplynulých letech jsme získali spoustu cenných praktických zkušeností, a proto vám můžeme nabídnout záruku opravdu dobře odvedené práce.

Ondřej Behún
Zastínění zimní zahrady je vyrobeno tak, aby bylo nenáročné na obsluhu. Proto ho ovládáte elektromotorem s kontrolovaným dojezdem tkaniny do kazety. Stačí pouhý stisk jednoho tlačítka. Doporučujeme také instalaci automatických čidel slunce-vítr. Ani údržby se nemusíte bát. Pro běžné čištění konstrukce i tkaniny doporučujeme čistou vodu bez chemických přípravků. Pro záruku mnohaletého bezproblémového provozu je vhodná pravidelná roční preventivní prohlídka našeho technika se seřízením napínacího systému.