Upravit stránku

Moderní a funkční stínění v Praze

Montujeme interiérové i venkovní stínění v Praze

Stínění v Praze - Plisé

Moderní stínění oken v pražském bytě

Okna malostranské rezidence v Praze stíní plisé žaluzie německé značky SOLAN. Výhodou tohoto typu stínění je, že se dokonale přizpůsobí každému tvaru okna, a navíc vypadá elegantně a moderně.

Plisé jsme použili i pro stínění střešních oken v podkroví. Vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru, a přitom skvěle splní svojí funkci.

Screenové rolety v pražské vile

Screenové rolety v pražské vile

Tato realizace byla speciální především v tom, že je v lomeném provedení. Jedná se však o velmi účinné stínění - lomená screenová roleta odrazí velkou část tepelného slunečního záření. Přitom perfektně kopíruje okno, čímž se efekt stínění ještě posiluje.

Elektrické ovládání tohoto stínění v Praze je napojené na inteligentní systém domácnosti.

Interiérové stínění v pražské galerii

Interiérové stínění v Praze - výstava

Pro výstavu v pražské galerii Dům U Černé Matky Boží jsme dodali interiérové screenové rolety. Stínění v takovýchto prostorách je velmi důležité. Nejenže zpříjemňuje návštěvníkům prožitek z výstavy, ale také chrání exponáty před světlem.

Interiérové rolety na letišti Václava Havla v Praze

Stínění restaurace na pražském letišti

Restaurace na letišti Václava Havla má zajímavý výhled na odbavovací plochu. Přesto bylo potřeba poskytnout návštěvníkům restaurace komfort, a tak jsme instalovali interiérové rolety, které se nejen designově hodí do prostředí restaurace, ale také jsou potištěné logem restaurace.