Upravit stránku

Realizace venkovních a vnitřních žaluzií v Praze

Venkovní žaluzie v Praze Strašnicích
Vertikální žaluzie Praha

Rodinnou vilu v Praze stíní venkovní žaluzie Maron

Majitelé moderní rodinné vily v Praze si přáli trochu atypické řešení stínění. Žaluzie jsme tu předsadili ne před okna, ale rovnou před terasu. Dosáhli jsme tak velmi praktického zastínění.

Zvolili jsme venkovní žaluzie Z90 s elektrickým ovládáním a větrným čidlem. Řešení je velmi decentní - vodicí lišta je totiž zapuštěná do ocelové konstrukce. Venkovní žaluzie stíní i ostatní okna v domě.

Netradičně řešené stínění vertikálními žaluziemi v pražském domě

Vertikální žaluzie už dávno nepatří jen do kanceláří a zasedacích místností. Důkazem je rodinný dům v Praze, kde žaluzie slouží k decentnímu zastínění koupelny. V obývacím pokoji jsou pak okna zastíněná japonskými stěnami.

Toto řešení bylo atypické také tím, že v domě jsou zkosené stropy. Veškeré stínění jsme tedy vyráběli na míru

Bambusové žaluzie Praha
Interiérové žaluzie Praha

Bambusové žaluzie jsou ideální do koupelny

Pokud milujete přírodní materiály jako majitelé tohoto rodinného domu, doporučujeme vám luxusní dřevěné nebo bambusové žaluzie. V tomto případě skvěle posloužily ke stínění koupelny.

Vnitřní bambusové žaluzie jsou ideální do vlhčího prostředí, protože nepřijímají vlhkost, nekroutí se a jsou tvarově stálé. Tyto žaluzie v Praze jsou vybavené ještě o elektrické ovládání. 

Barevné žaluzie v pražském bytě Aleše Cibulky

Klasické vnitřní žaluzie do plastových oken jsme montovali i v bytě Aleše Cibulky. V případě této realizace jsme vyráběli žaluzie na míru v různém barevném provedení tak, aby ladily s interiérem.

Hliníkové vnitřní žaluzie můžeme vybavit také o pohodlné elektrické ovládání. Zvládneme i atypická řešení.