Upravit stránku

Luxusní pergoly Vision

Dopřejte si prvotřídní italský design a technickou
dokonalost luxusních pergol Vision.

Dopřejte si prvotřídní italský design

Made in Italy. Pratic se výrobou pergol zabývá už přes 50 let, a tak rozhodně ví, co znamená technická dokonalost a designová vytříbenost. Stejně tak to víme i my v Maronu, kde celé dílo završíme precizní montáží. Všechny dosavadní zkušenosti italského výrobce se odrazily ve vývoji nejmodernějších a nejvyspělejších pergol na světě. A to nepřeháníme.

Rozdíly mezi Vision a obyčejnou pergolou?

Jasné na první pohled:

  • Tradiční italský výrobce Pratic si dal na konstrukci pergoly zvlášť záležet a nezapomněl ani na nejmenší detaily.
  • Špičkové hliníkové profily jsou opatřené vypalovaným lakem a bezúdržbové. Po celý rok si jich nemusíte ani všimnout. A to je na nich to nejlepší.
  • Oceníte detaily, jako je například LED podsvícení nebo široký výběr barev profilů.
  • Pergoly Vision jsou tzv. eco-friendly. Pratic minimalizuje výrobní procesy, a tím i dopady na životní prostředí.

Videoukázka bioklimatické pergoly Vision

Jedinečnost na každém centimetru

​Nenechte se zaskočit rozmary počasí a užívejte si každou volnou chvilku. Luxusní hliníkové pergoly Vision, to je maximální komfort, spolehlivost a ideální prostředí pro váš odpočinek. Za každé situace, za každého počasí. Dejte přednost čistým liniím a eleganci. Vaší zahradě budou slušet, uvidíte sami.

Jste pánem svojí pergoly. Doslova

Ovládání pohyblivé střechy Vision je tak snadné. Stačí stisknout jedno tlačítko a vše se děje automaticky. Díky unikátnímu systému pohyblivé střechy si sami nastavíte naklopení lamel a usměrníte si tak sluneční paprsky. Když jsou dovřené, nepropustí ani kapku vody.

Systém pohyblivé střechy vás ohromí. Vše ovládáte stiskem jednoho tlačítka.

Ondřej Behún

Skloubili jsme technickou dokonalost a poctivou montáž

Pratic myslel opravdu na všechno a nenechal nic náhodě. Společně s firmou Pinninfarina testoval svoje pergoly ve větrném tunelu. Ukázalo se, že luxusní pergoly bez problému odolávají i silné větrné bouři. Pro vaši jistotu a klid ale pergolu vybavil ještě o senzory teploty, větru a deště, které si lamely z extrudovaného hliníku ohlídají a v případě nebezpečí je zaklopí.

A protože i my pergolám Vision stoprocentně důvěřujeme, nebojíme se je montovat do vašich domovů. Rádi s vámi spolupracujeme od A do Z, tedy již od samotného naplánování, kam pergolu umístit, až po její realizaci.

Pergolu Vision si zkrátka musí zamilovat každý zastánce designu, který nezapomíná na praktičnost. Čas strávený pod vaší novou pergolou bude skutečný zážitek.

Fotogalerie luxusních pergol Vision