Upravit stránku

Samostojné pergoly

Doporučujeme vám samostatně stojící pergoly s pohyblivou střechou. 
Záleží jen na vás, kam je umístíte a jakou pro ně zvolíte funkci.
Vždy se můžete spolehnout na jejich odolnost vůči povětrnostním
podmínkám.

Špičkové samostojné pergoly pro vás dovážíme od italské společnosti Pratic, která se výrobou pergol zabývá už přes 50 let. Samostojnou pergolu vám namontujeme kdekoliv na zahradě či terase. Díky samonosné konstrukci totiž nejste nijak omezováni. Elegance a čistota čiší z každého centimetru. Tak proč si nedopřát relaxaci 365 dní v roce?

Máte rádi dřevo nebo dáváte přednost moderním hliníkovým konstrukcím? V Maronu si sami zvolíte, jestli chcete přírodní konstrukci ze sibiřské borovice či moderní hliníkové provedení pergoly v široké škále barev. O déšť se postarají integrované okapy.

Výhody volně stojících pohyblivých pergol

  • vysoce odolná látka střechy do jakéhokoliv počasí v zimě i v létě
  • bezúdržbovost a dlouhá životnost po desítky let
  • spolehlivé elektrické či manuální ovládání
  • možnost kompletního uzavření pergoly a vytvoření zimní zahrady díky postranním roletám

Pergola OPERA

Tato pergola s celohliníkovou konstrukcí disponuje otočnými lamelami o 140°. Když prší, lamely úplně zavřete a do pergoly nepronikne ani kapka deště. Skrytý odvodňovací systém pak odvede vodu pryč. Při plném slunci střecha spolehlivě odráží sluneční paprsky a v pergole je tak příjemné klima. Při mírném otevření lamel dochází k přirozené cirkulaci vzduchu. Pergola OPERA se zkrátka skvěle přizpůsobí každému rozmaru počasí. 

Jeden modul pergoly OPERA má maximální rozměry 600 × 450 cm, ale můžeme spojovat více modulů dohromady tak, aby pergola přesně vyhovovala vašim požadavkům. Její součástí je důmyslný odvodňovací systém, kdy je okap integrovaný v bočních profilech a nenarušuje tak její vzhled. Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, boční stěny, teplotní, větrné a dešťové senzory.

Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera
Pergola Opera od italského výrobce Pratic
Pergola Opera

Pohyblivé samostojné pergoly jsou tím nejlepším řešením pro zastřešení bazénu nebo auta, posezení kdekoliv uprostřed zahrady nebo vytvoření moderního atria mezi stěnami domu. Doporučuji vám elektrické ovládání pergoly pro váš maximální komfort.

Ondřej Behún

Pergola, pod kterou se rádi schováte

Velkou předností samostojných pergol je jejich pohyblivá střecha z třívrstvé tkaniny s certifikací pro teploty od -30 °C do +70 °C. Látka v barvě dle vašeho výběru je zařazena do třídy nehořlavosti P2, tzn. že nehoří plamenem a je samozhášivá. Odolá kroupám i dešti a můžete ji doplnit o bezpečnostní čidla, která střechu při slunci či větru automaticky zatáhnou nebo roztáhnou. Střechu si lze zastavit v jakékoliv poloze a regulovat si tak rozsah stínění.

Inspirujte se samostojnými pergolami od Maronu